• ANAHTARLIK/ÇANTA SÜSÜ-MOTİFLİ
  • ANAHTARLIK/ÇANTA SÜSÜ-MOTİFLİ
-%14

ANAHTARLIK/ÇANTA SÜSÜ-MOTİFLİ

150,00 TL 175,00 TL

Stok: 1


Tamamen el işi, sadece 1 adet üretilen, 10 yapraklı geleneksel motiftenoluşan aksesuarınız ister şık bir çantayı çok özel yapmak için ya da anahtarlarınız asla kaybetmeyeceğiniz şekilde bir arada tutmak için kullanabilirsiniz

A Turquoise Tassel Accessory can be used as a key chain or as an addition to your favorite bag to make it one and only.

It is 10 traditional motifs all hand made, takes a lot of time and meticulous work.  Made with an addition of love and energy by a very brave woman who is not able to work outside of her home.

 


Tamamen el işi, sadece 1 adet üretilen, 10 yapraklı geleneksel motiftenoluşan aksesuarınız ister şık bir çantayı çok özel yapmak için ya da anahtarlarınız asla kaybetmeyeceğiniz şekilde bir arada tutmak için kullanabilirsiniz.

Turquoise Tassel evinin dışında çalışma olanağı kısıtlı kadınlar için 2015 yılında başlamış bir proje.  Hedefimiz, kadınların toplumda rol modeli olmalarını desteklerken, yarattığımız katma değeri mümkün olduğuncakadın ve çocuk ağırlıklı projelere aktararak yarınlara hep beraber sahip çıkmak.

A Turquoise Tassel Accessory can be used as a key chain or as an addition to your favorite bag to make it one and only.

It is 10 traditional motifs all hand made, takes a lot of time and meticulous work.  Made with an addition of love and energy by a very brave woman who is not able to work outside of her home.

There is a little evil`s eye to protect the owner of all the unwanted vibes.

We have many colors, they are all one and only ..Should you like to take a peak at what we have at the moment send an email to [email protected], thanks

www.turquoisetassel.com üzerinden satın almış olduğunuz bir ürünü, kullanılmamış olması kaydıyla iade edebilir ve ödediğiniz tutarı tekrar talep edebilirsiniz. İade konusunda aşağıda belirtilen yolu takip edebilirsiniz.


 1. Kargoyu kontrol ederek teslim alınız. Kargoyu kargo görevlisinin yanında açın ve sağlamlığını kontrol ediniz. Ürünün deforme olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulmayan durumlardan firmamız sorumlu değildir. 

 2. Ürünün ambalajını açmayın veya zarar vermeyiniz. Ürünlerimizi ambalajı açmamak ve zarar vermemek şartıyla 15 gün içinde iade edebilirsiniz. Ambalajı deforme olmuş ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. 

 3. Kargo İade ve değişim işlemleri için kargo adresimiz şu şekildedir: 
BEYLERBEY MAH. BESTEKAR SUPHİ ZİYA ÖZBEKKAN SK. NO: 13 İÇ KAPI NO: 2 ÜSKÜDAR/ STANBUL

 İade durumunda kargo ücreti alıcıya aittir. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak isterseniz, lütfen [email protected] adresine e-mail göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Teslimat Şartları 

www.turquoisetassel.com`a vermiş olduğunuz siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilir. 
Banka Ödemelerinizde bu süreç, havalenizi yapmanızdan hemen sonra başlar.  


Cumartesi günü saat 12:00`dan sonraki ve Pazar günü vermiş olduğunuz siparişler, ilk iş günü olan Pazartesi günü işleme alınır. Bütün bu süreçten haberdar edilirsiniz ve kargo takip numaranız size bildirilir.  


www.turquoisetassel.com stok durumunu, olağan dışı etkenleri ve olası Kargo Şubelerinin aksaklıklarını düşünerek, sipariş vermiş olduğunuz ürünü en geç 3 (üç) iş günü içerisinde Anlaşmalı Kargo Firmasına teslim etmeyi taahhüt eder. Bu ve diğer sebeplerden dolayı taahhüt ettiğimiz süre içerisinde ürününüz Kargoya verilmemişse, size bildirmek suretiyle, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir ve ödemeniz iade edilir. 

Havale ile ödeme seçeneğini kullandığınızda, havale işleminizi, hafta içi, siparişi vermenizden sonraki 24 saat içerisinde, cuma günü ve hafta sonu vermiş olduğunuz siparişleriniz için de, Pazartesi günü gerçekleştirmezseniz, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir. 
www.turquoisetassel.com yapacağınız alış verişlerinizde kapıdan nakit ödeme kabul edilmemektedir.

Yorumlar

Yorum Yap