• BERLIN HER GÜN ÇANTASI PEMBE-MOTİF İŞLEMELİ
  • BERLIN HER GÜN ÇANTASI PEMBE-MOTİF İŞLEMELİ
  • BERLIN HER GÜN ÇANTASI PEMBE-MOTİF İŞLEMELİ
  • BERLIN HER GÜN ÇANTASI PEMBE-MOTİF İŞLEMELİ
  • BERLIN HER GÜN ÇANTASI PEMBE-MOTİF İŞLEMELİ

BERLIN HER GÜN ÇANTASI PEMBE-MOTİF İŞLEMELİ

460,00 TL

Stok: 1


Üzerinde bir sıra el işi motifi ile son derece kullanışlı, alışveriş, plaj nereye götürmek isterseniz size mutluluk vererek eşlik edecek hafif ve rahat bir çanta...Motifler Türkiye nin her tarafından gelip, atölyemizde birleşerek son kullanıcısını bekliyor. İçi etnik desenli astarı ve telefon, anahtar, cüzdan koymak için cebi var. Cantanın ana rengi aynı olup, motif renkleri fotograftakilerden farklı olabilir.

 Koyu Parlak Pembe

MEDIUM SİZE 35 X 55 CM

Our everyday Berlin bag are very practical, light, super for travel, carrying your laptop, makeup stuff, purse, telephone, a sweater, beach towel etc... The motif line on the bag is all hand made  They are done in several regions of Turkey,  then they are brought together in Istanbul for sewing and quality control .  There is a pocket with zipper for telephone, keys , id etc and a colorful lining completing the look.

Bright Dark Pink


Üzerinde bir sıra el işi motifi ile son derece kullanışlı, alışveriş, plaj nereye götürmek isterseniz size mutluluk vererek eşlik edecek hafif ve rahat bir çanta...Cantanın ana rengi aynı olup, motif renkleri fotograftakilerden farklı olabilir.

Dışı silinebilir polyester çanta kumaşı, içi etnik desenli pamuk astarı, telefon, anahtar koymanız için ayrı fermuarlı bir gözü ve olmazsa olmaz turkuaz püskülü ve özel bir proje çatısında üretildiğini gösteren sertifikası ile çantanız sizi bekliyor.  Stil sahibi, farklı olmaktan, renkten korkmayan kadın için.

Dış rengi: Koyu Parlak Pembe

Ebat:  35 x 55 cm MEDIUM

Evinin dışında çalışma alanları kısıtlı olup, müthiş yetenek ve yaratıcılıkla çalışabilen kadınların ortaya çıkarttığı kullanılabilir sanat ürünleri.

İçinde bulunduğumuz coğrafyanın yaşanmışlıkları ilmekler, renkler, yumaklar, iplikler aracılığı ile renk seven, değişiklikleri taşıyabilen, ya da sade olup bir aksesuarla stilini yaratabilen kadının markası.

Amacımız kadınlara özgürleşme, kendilerine güven yolunda destek olurken, özellikle kadın ve çocuk ağırlıklı projelere de maddi, manevi destek sağlayabilmek..

Bizimle yolculuğa çıkan herkese sonsuz teşekkürler.

Our everyday bags are very practical, light, super for travel, carrying your laptop, makeup stuff, purse, telephone, a sweater, beach towel etc... The motif line on the bag is all hand made  They are done in several regions of Turkey,  then they are brought together in Istanbul for sewing and quality control .  There is a pocket with zipper for telephone, keys , id etc and a colorful lining completing the look.

 Berlin Everyday is the same size as Rio (only difference stratps) closing is with velcro.

Size 55 x 35 cm

Bright Dark Pink

 We aim at women who have a style, who value tradition, who like color, who have a superior sense of fashion. 

 They have a certificate showing that this is made under a special project as well as a short history of how it was born.    Also since the color coordination is limitless the motif colors might be different than the one in the photo, as vibrant as attractive as the one in the photo if not better:) 

 The photos with models might have different colors of the same bag, it is just to have a feel of the size.

Turquoise Tassel is a project initiated for under privileged yet skilled women who cannot otherwise work outside their homes for various reasons.  The team of women at Turquoise Tassel, some of whom have had real difficult life experiences, are today proud and happy to be supporting their homes while creating original work.  They are now role models for their children and people around them.

 

A large part of the profits from the sale of the products goes towards raising public awareness for issues like child brides, child labor or education.

 

 

www.turquoisetassel.com üzerinden satın almış olduğunuz bir ürünü, kullanılmamış olması kaydıyla iade edebilir ve ödediğiniz tutarı tekrar talep edebilirsiniz. İade konusunda aşağıda belirtilen yolu takip edebilirsiniz.


 1. Kargoyu kontrol ederek teslim alınız. Kargoyu kargo görevlisinin yanında açın ve sağlamlığını kontrol ediniz. Ürünün deforme olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulmayan durumlardan firmamız sorumlu değildir. 

 2. Ürünün ambalajını açmayın veya zarar vermeyiniz. Ürünlerimizi ambalajı açmamak ve zarar vermemek şartıyla 15 gün içinde iade edebilirsiniz. Ambalajı deforme olmuş ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. 

 3. Kargo İade ve değişim işlemleri için kargo adresimiz şu şekildedir: 
BEYLERBEY MAH. BESTEKAR SUPHİ ZİYA ÖZBEKKAN SK. NO: 13 İÇ KAPI NO: 2 ÜSKÜDAR/ STANBUL

 İade durumunda kargo ücreti alıcıya aittir. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak isterseniz, lütfen [email protected] adresine e-mail göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Teslimat Şartları 

www.turquoisetassel.com`a vermiş olduğunuz siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilir. 
Banka Ödemelerinizde bu süreç, havalenizi yapmanızdan hemen sonra başlar.  


Cumartesi günü saat 12:00`dan sonraki ve Pazar günü vermiş olduğunuz siparişler, ilk iş günü olan Pazartesi günü işleme alınır. Bütün bu süreçten haberdar edilirsiniz ve kargo takip numaranız size bildirilir.  


www.turquoisetassel.com stok durumunu, olağan dışı etkenleri ve olası Kargo Şubelerinin aksaklıklarını düşünerek, sipariş vermiş olduğunuz ürünü en geç 3 (üç) iş günü içerisinde Anlaşmalı Kargo Firmasına teslim etmeyi taahhüt eder. Bu ve diğer sebeplerden dolayı taahhüt ettiğimiz süre içerisinde ürününüz Kargoya verilmemişse, size bildirmek suretiyle, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir ve ödemeniz iade edilir. 

Havale ile ödeme seçeneğini kullandığınızda, havale işleminizi, hafta içi, siparişi vermenizden sonraki 24 saat içerisinde, cuma günü ve hafta sonu vermiş olduğunuz siparişleriniz için de, Pazartesi günü gerçekleştirmezseniz, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir. 
www.turquoisetassel.com yapacağınız alış verişlerinizde kapıdan nakit ödeme kabul edilmemektedir.

Yorumlar

Yorum Yap