• BRANDA SAP MOTİF ÇANTA - L BEDEN - DERIN YEŞİL
  • BRANDA SAP MOTİF ÇANTA - L BEDEN - DERIN YEŞİL
  • BRANDA SAP MOTİF ÇANTA - L BEDEN - DERIN YEŞİL
-%5

BRANDA SAP MOTİF ÇANTA - L BEDEN - DERIN YEŞİL

375,00 TL 395,00 TL

Stok: 0

Tükendi.


Sadece sizde olacak el işi motifli renkli sapları ile son derece kullanışlı, alışveriş, plaj nereye götürmek isterseniz size mutluluk vererek eşlik edecek hafif ve rahat bir çanta...Arzu ettiğiniz zaman sapları çıkartıp başka çantalarınızda kullanabilirsiniz, hatta bu tip çift sap size vereceğimiz antik renk bir halka ile eklenerek uzun çanta sapı, kamera kayışı veya toplantılarda kullanılacak eşsiz bir isim kartı şeridi olabilir.  Malzeme uluslararası seyahatlerde kamyonların kullandıgı branda, son derece dayanıklı, sudan etkilenmez, canlı renklerde. İçinde telefon vs için cebi var.

Modellerdeki ana çanta rengi foto ile aynı olup, saplardaki renk dagılımı değişebilir.

Size: 35 x 55 cm

DERIN YESIL

DEEP GREEN

 

Our everyday shopping, beach bags are very practical, light, super for travel, carrying your laptop, makeup stuff, purse, telephone, a sweater, beach towel etc... The straps are all handmade and detachable to be used on other bags or other items like a guitar strap or camera strap.  They are done in several regions around Turkey,  then they are brought together in Istanbul for sewing and quality control.  

 

Size 35 x 55 cm

Material is very sturdy, water repellent, there is a pocket inside for keys, telephone etc.

 


Türkiyenin değişik köşelerinden gelen motifler ile hazırlanan sapları ile alışveriş, plaj nereye götürmek isterseniz size mutluluk vererek eşlik edecek hafif ve rahat bir çanta...Sapları başka çantalarınızda da kullanmanız mümkün.

Dışı silinebilir kamyon branda kumaşı,  telefon, anahtar koymanız için ayrı  bir gözü,   ve olmazsa olmaz turkuaz püskülü ve evinin dışında çalışma imkanları kısıtlı kadınlarla birlikte tasarlayarak yaptığımız özel bir proje çatısında üretildiğini gösteren sertifikası ile çantanız sizi bekliyor.

Ebat: 35 x 55 cm

Dış Rengi: DERIN YESIL

Çantanın ana rengi fotograf ile aynı olup, bant motiflerinin renk kombinleri farklılık gösterebilir.

Evinin dışında çalışma alanları kısıtlı olup, müthiş yetenek ve yaratıcılıkla çalışabilen kadınların ortaya çıkarttığı kullanılabilir sanat ürünleri.

İçinde bulunduğumuz coğrafyanın yaşanmışlıkları ilmekler, renkler, yumaklar, iplikler aracılığı ile renk seven, değişiklikleri taşıyabilen, ya da sade olup bir aksesuarla stilini yaratabilen kadının markası.

Amacımız kadınlara özgürleşme, kendilerine güven yolunda destek olurken, özellikle kadın ve çocuk ağırlıklı projelere de maddi, manevi destek sağlayabilmek..

Bizimle yolculuğa çıkan herkese sonsuz teşekkürler

Our everyday bags are very practical, light, super for travel, carrying your laptop, makeup stuff, purse, telephone, a sweater, beach towel etc... The motifs on the straps are done in several regions of Turkey,  then they are brought together in Istanbul for sewing and quality control.  It has a pocket for telephone, keys , id etc   The straps are detachable to be used with other bags.

Size 55 x 35 cm

DEEP GREEN

 We aim at women who have a style, who value tradition, who like color, who have a superior sense of fashion. 

The main color of the bag being the same, the color combination on the motifs of the strap might change.

Turquoise Tassel is a project initiated for under privileged yet skilled women who cannot otherwise work outside their homes for various reasons.  The team of women at Turquoise Tassel, some of whom have had real difficult life experiences, are today proud and happy to be supporting their homes while creating original work.  They are now role models for their children and people around them.

 A large part of the profits from the sale of the products goes towards raising public awareness for issues like child brides, child labor or education.

 

 

 

www.turquoisetassel.com üzerinden satın almış olduğunuz bir ürünü, kullanılmamış olması kaydıyla iade edebilir ve ödediğiniz tutarı tekrar talep edebilirsiniz. İade konusunda aşağıda belirtilen yolu takip edebilirsiniz.


 1. Kargoyu kontrol ederek teslim alınız. Kargoyu kargo görevlisinin yanında açın ve sağlamlığını kontrol ediniz. Ürünün deforme olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulmayan durumlardan firmamız sorumlu değildir. 

 2. Ürünün ambalajını açmayın veya zarar vermeyiniz. Ürünlerimizi ambalajı açmamak ve zarar vermemek şartıyla 15 gün içinde iade edebilirsiniz. Ambalajı deforme olmuş ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. 

 3. Kargo İade ve değişim işlemleri için kargo adresimiz şu şekildedir: 
BEYLERBEY MAH. BESTEKAR SUPHİ ZİYA ÖZBEKKAN SK. NO: 13 İÇ KAPI NO: 2 ÜSKÜDAR/ STANBUL

 İade durumunda kargo ücreti alıcıya aittir. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak isterseniz, lütfen [email protected] adresine e-mail göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Teslimat Şartları 

www.turquoisetassel.com`a vermiş olduğunuz siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilir. 
Banka Ödemelerinizde bu süreç, havalenizi yapmanızdan hemen sonra başlar.  


Cumartesi günü saat 12:00`dan sonraki ve Pazar günü vermiş olduğunuz siparişler, ilk iş günü olan Pazartesi günü işleme alınır. Bütün bu süreçten haberdar edilirsiniz ve kargo takip numaranız size bildirilir.  


www.turquoisetassel.com stok durumunu, olağan dışı etkenleri ve olası Kargo Şubelerinin aksaklıklarını düşünerek, sipariş vermiş olduğunuz ürünü en geç 3 (üç) iş günü içerisinde Anlaşmalı Kargo Firmasına teslim etmeyi taahhüt eder. Bu ve diğer sebeplerden dolayı taahhüt ettiğimiz süre içerisinde ürününüz Kargoya verilmemişse, size bildirmek suretiyle, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir ve ödemeniz iade edilir. 

Havale ile ödeme seçeneğini kullandığınızda, havale işleminizi, hafta içi, siparişi vermenizden sonraki 24 saat içerisinde, cuma günü ve hafta sonu vermiş olduğunuz siparişleriniz için de, Pazartesi günü gerçekleştirmezseniz, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir. 
www.turquoisetassel.com yapacağınız alış verişlerinizde kapıdan nakit ödeme kabul edilmemektedir.

Yorumlar

Yorum Yap